Kivipaigaldustööriistade laopakkumine 2023!
HUNKLINGER tööriistad aluspõhja tegemiseks.

Enam pole mingit põhjust töötada põlvili. Saksa tootja Hunklinger vastupidavad, kerged, kuid samas jäigad alumiiniumist tasandustööriistad on ergonoomilised, võimaldades töötada püsti. Tasandajad on varustatud vastupidavate ja käesõbralike saarepuust käepidemetega. Kõik mudeleid saab varustada äärerullikuga kõrguse seadmiseks äärekivilt. Tasandaja on hea abimees ka haljastustoodel ja betoonivalu töödel.


Power Screeder
Eriti kerge käsitasandaja töölaiustega 150 kuni 300 cm. Power Screeder on kuni 3 m alusmaterjali, näiteks liiva, tsemendiliiva, peene killustiku jne. tasandamiseks seistes töötades. Uuenduslik käepide edastab jõu paremini tööprofiilile. Paindumiskindel konstruktsioon tagab täiusliku aluskihi. Üks inimene saab hõlpsasti hakkama kõigi laiusega.
Light Screeder
Kerge käsi tasandustööriist töölaiusega 70 /100 /120 /150 cm. Light Screeder on eriti kerge tööriist sillutuskividele liivapõhja loomiseks. See on õige tasandaja keerulistes ja kitsastes kohtades toimetamiseks. Kõige väiksem PZ-70 kaalub ainult 1,9 kg ja töötab materjali teisaldamisel nagu kühvel.

Light Screeder Tele
Looge sillutuskivide alus vastavalt objektile, torude või vaba käega. Määrake tasandaja laius kiiresti kahe kiirlukuga.
Tasandaja otstesse paigaldatavad rullikud aitavad põhja õiget kõrgust hoida toetudes äärekivile või muudele servadele. 

Tutvu kõigi HUNKLINGER kivipaigaldustoodetega klõpsates siin>

Kivipaigaldustööriistade laopakkumine 2023!


VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:
Email again: