KRPAN hüdraulilised puulõhkujad 14-28 tonni. Kardaaniga, elektrilised, elekter+kardaan.

Vertikaalne puulõhkuja on lihte ja tõhus töövahend lõigatud pakkuda halgudeks lõikamiseks.
KRPAN vertikaalsed puulõhkujad on 14; 17, 21 ja 25 tonni lõhkumisjõuga. 
Kõigil puulõhkujatel on olemas EU ohutussertifikaat. Puulõhkujad vajavad töötamiseks kahe käe juhtimist. Üks hoobadest toimib paku paigalhoidjana.
Kõigil mudelitel on halu maks pikkuseks võimalik valida 550 või 1100 mm. 550 mm puhul tuleb lisada valikust töölaud ja pakutõstja.
Lõhkujat on võimalik peatada igal kõrgusel. Kui on lühemad pakud, 400 mm või 700 mm pikemas seades, siis võimalik kirves peatada enne 0 asendit ja saavutada suurem töökiirus. Kasutusel on kahe kiiruselised silindrid. Tagasikäik väga kiire. 
Kõik mudelid on saadaval kolmes jõuvõtu versioonis - kardaanilt, elektriline 400V ja kardaan +elekter 400V. Valikust leiab seega sobiva nii koduhoovis vaikselt töötamiseks, kui metsas, kus elektrivarustus puudub.
Vertikaalselt on võimalik lõhestada pakku mitu korda, ilma seda vahepeal maha tõstmata. Tule ja proovi lõhkujat meie juures. 
Lisavarustuses sadaval töölaud 550 mm pakule + pakutõstja ; kettsae hoidja, kütusekanistri hoidja; kirvehoidaja, puukorjaja hoidja, vints 750 kg juhitav puldiga.
Kõigil KRPAN puulõhkujatel on 3 aastane tootja poolne garantii.
Sorteeri:
Otsing: