Lotus Alutech alumiiniumist pealesõiduteed. 

Lotuse laadimisrambid on TÜV sertifikaadiga ja valmistatud kõrge vastupidavusega alumiiniumisulamist. See tagab maksimaalse ohutuse.
Pealesõiduteed on saadaval ääristega ja ilma.
Äärisega alumiiniumkaldteed: hõlbustavad ratastega sõidukite laadimist, vältides valedest manöövritest tingitud külglibisemist.
Ääristeta alumiiniumkaldteed: on universaalsemad. Sobides lisaks ratastega sõidukitele ka lintidega ja rullidega sõidukitele. Ääristeta pealesõiduteid on võimalik kasutada vajadusel üksteise kõrval moodustades laia laadimisplatvormi.  
Tänu rampide täiustatud disainile, kolmekümne aasta jooksul saavutatud töökindlusele ja tugevusele, pidevatele kvaliteeditestidele, meie keevitajate kõrgele professionaalsusele, kes teevad keevitus- ja montaažitoiminguid täielikult käsitsi on Lotuse laadimisrambid suurepärase kvaliteediga.
Laadimisteed sobivad paljudeks vajadusteks. Valikus on sobivad laadimisteed igasugusele põllumajandus- ja ehitustehnikale. Raskemale ja kergemale haljastus ja ehitustehnikale. Teerullidele. Transpordiks auto treileritele. Koormate laadimiseks kaubikutele jne. 

Laadi alla Lotus Alutech kataloog>

Sorteeri:
Otsing: