MB haaratsid on loodud lammutusmaterjalide sorteerimiseks. Valikus on sobivad haaratsid 1,3 kuni 30 tonnistele ekskavaatoritele.
MB haaratsid on loodud vastavalt kõrgeimatele tehnoloogilistele standarditele ja parimatest materjalidest mistahes tüüpi lammutusmaterjalide turvaliseks ja kindlaks käitlemiseks.
Tänu vahetatavatele küünistele ja 360° hüdraulilisele pöörlemisele võimaldab see toime tulla raskete tõstete ja veidrate vormidega.
Lammutushaaratsid
1,3 kuni 30 tonnistele ekskavaatoritele
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:
Email again:
MB-G350 S4   1,3 kuni 2,6 tonnistele ekskavaatoritele
Kompaktne, mitmekülgne ja täpne sorteerimishaarats MB-G350 miniekskavaatoritele. Haarats võimaldab tõsta palke, kive, prahti, poste,
laduda kiviaedasid, tõsta puuoksi, võsa jne.
Haaratsi lõuad avanevad laialt, nii et see suudab haarata ja käsitseda suuri materjale.
Haarats on varustatud lõugade tahtmatut avanemist takistava klapiga, mis tagab ohutu töökoha. Haaratsit saab varustada elektrikomplektiga, mis võimaldab kasutada 360° pöörlemist kahe voolikuga standardse hüdrosüsteemi puhul.
___________________________________________________________________________________________________________________________
MB-G450 S4   3 kuni 6 tonnistele ekskavaatoritele
Mitmekülgne sorteerimishaarats MB-G450 töötab 3-6 tonniste väikeekskavaatoritega, ning suudab teisaldada ja käsitleda erineva kuju ja suurusega materjale. 
Haaratsi lõuad avanevad laialt, nii et see suudab haarata ja käsitseda suuri materjale.
Haarats on varustatud lõugade tahtmatut avanemist takistava klapiga, mis tagab ohutu töökoha. Haaratsit saab varustada elektrikomplektiga, mis võimaldab kasutada 360° pöörlemist isegi kahe voolikuga hüdrosüsteemiga miniekskavaatorite puhul.
___________________________________________________________________________________________________________________________ MB-G600 S4   6 kuni 12 tonnistele ekskavaatoritele
Väike ja tõhus mõeldud lammutusmaterjalide käitlemiseks. Tänu vahetatavatele haaratsi servadele ja 360° hüdraulilisele pöörlemisele võimaldab see teil toime tulla suurte koormate ja veidrate vormide tõstmisega.
___________________________________________________________________________________________________________________________ MB-G900 S4   12 kuni 18 tonnistele ekskavaatoritele
Suure jõudlusega lihtsalt kasutatav haarats lammutusmaterjalide käitlemiseks. Haarats on loodud vastavalt kõrgeimatele tehnoloogilistele standarditele ja mis tahes tüüpi materjalide käitlemiseks. 
Tänu vahetatavatele servadega lõugade kindlale haardele ja 360° pöörlemisele võimaldab see raskete ja erikujuliste esemete tõstmist.  
___________________________________________________________________________________________________________________________ MB-G1000 S4   18 kuni 25 tonnistele ekskavaatoritele
Tõhus ja usaldusväärne haarats ekskavaatoritele töömassiga 18-25 tonni. Haarats tagab kõrge jõudluse ja vastab erinevate lammutuse ja sorteerimise valdkonna ootustele. Tugev sulgemisjõud ja täpsed liigutused muudavad selle sobilikuks igale ehitusplatsile, ning muudab erinevate materjalide sorteerimise ohutuks ja kiireks olenemata materjali kaalust või kujust.
___________________________________________________________________________________________________________________________ MB-G1200S4   18 kuni 25 tonnistele traktoritele   
Tõhus ja usaldusväärne 2115 mm avanevate lõugadega haarats ekskavaatoritele töömassiga 18-25 tonni. Haarats tagab kõrge jõudluse ja vastab erinevate lammutuse ja sorteerimise valdkonna ootustele. Tugev sulgemisjõud ja täpsed liigutused muudavad selle sobilikuks igale ehitusplatsile, ning muudab erinevate materjalide sorteerimise ohutuks ja kiireks olenemata materjali kaalust või kujust.
___________________________________________________________________________________________________________________________ MB-G1500 S4   20 kuni 30 tonnistele ekskavaatoritele    
MB valiku suurim, ligemale 2,5 meetrit avanevate lõugadega haarats ekskavaatoritele töömassiga 20-30 tonni. Haarats tagab kõrge jõudluse ja vastab erinevate ehituste, lammutuse ja sorteerimise valdkonna ootustele. Tugev sulgemisjõud ja täpsed liigutused muudavad selle sobilikuks igale ehitusplatsile, ning muudab erinevate materjalide sorteerimise ohutuks ja kiireks olenemata materjali kaalust või kujust.
___________________________________________________________________________________________________________________________