BIOJACK võsagiljotiinid-enegriavõsa lõikurid
ekskavaatoritele ja metsatõstukitele

Tõeliselt multifunktsionaalsed seadmed. Töö alustamine on ilma igasuguse peavaluta. Ühendad rotaatori ja kaks hüdrovoolikut kandurmasinaga ja see ongi kõik!
Kõik BIOJACK giljotiinid on varustatud liikuva lõiketeraga. Lõiketera ei ole võimalik puidu tõstmisel vigastada, kuna selle saab haaratsi raami sisse liigutada. BIOJACK on turvaline, kuna enne lõikamist haaratakse tüvi kindlalt. See võimaldab lõigata turvaliselt näiteks parkides ja mujal linnas. Kuna tera ei kanna puitu on see võimalik teha kergem ja parmini lõikav, tugevust ohvriks toomata. Samuti on lihtne tera asendada ja see ei ole kulukas!  
Kõigi Biojacki toodete parimad omadused ilmnevad puidu ülestöötamisel, laasimisel ja laadimisel. Haaratsi töötsükkel on lihtne: haarats haarab puust, tera lõikab selle ja kallutusseade kallutab tüve laadimisasendisse. Kõik tööoperatsioonid tehakse sujuvalt ja automaatselt. Konstruktsiooni tõttu saab sama seadet kasutada ka laadimishaaratsina. Funktsiooni kasutamiseks pole vaja spetsiaalset installimist. Biojacki seadme saab lukustada laadimisasendisse, mis blokeerib kindlalt tera raami sisse ja lukustab ka kallutamise funktsiooni. Tõstad puitu nagu tavalise haaratsiga, ning ei pea jälgima tera võimalikku vigastamist. 
BIOJACK giljotiinid on saadaval ka kogumishaaratsi E ja EG haaratsikomplektiga palkide lõikamiseks. Kõiki tooteid saab kohandada vastavalt teie vajadustele erinevate kinnitustega, rotaatoritega jne. Giljotiinid on standardis saadaval rotaatorita.
Sorteeri:
Otsing:
Kuidas töötavad BIOJACK 4-1 giljotiinid?
1. Laasimine
2. Lõikamine
3. Kogumine
4. Laadimine