Maa- ja pinnasepuurid
Puurid sobivad väikestest laaduritest kuni 50 tonni ekskavaatoriteni. Vastavalt puurseadme ja kandurmasina võimsusele on erinevad puuride seeriad. Me pakume sinu puurseadmele alati optimaalse puuride valiku.
Sõltuvalt maapinna tingimustest saate valida pinnase, raske pinnase, külmunud maa, asfaldi või spetsiaalsete pöörlevate teradega kivipuuri.
Puurid on saadaval läbimõõduga 100 mm kuni 1800 mm. 
Standard puurid on 120 cm pikad. Sügavamate aukude tarvis on saadaval lai valik puuripikendusi.
NB! Kui soovid puuri juba olemasolevale puurseadmele, siis kontrolli kinnituse sobivust! DIGGA puurid sobivad ka paljude teiste tootjate puurseadmetele!

DIGGA puurid

Lai valik puure DIGGA puurseadmetele
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:
Email again:
A EARTH seeria volfamteradega puurid
Puurige augud kergest maapinnast, kuni raske ja tiheda moreenini.  See puuriseeria MFT volframteradega katab enamuse põllumajanduse ja haljastuse vajadusi. Lihtne PADLOC hammaste vahetussüsteem ei vaja eritööriistu. 
RC EARTH/ROCK raske pinnase puurid

RC seeria on Eesti ehitajate ja aiameeste lemmik. Digga RC seeria puuridel on kitsenevad volframist TAPERLOC hambad, mis on ette nähtud puurimiseks pinnasesse, paeklibusse,  asfalti, külmunud maasse, kõvasse savisse jne. Suurepärane valik meie paesel pinnasel. Jätab puhtamad auguservad kui A seeria puur. Ei ole oluliselt kallim kui A seeria pinnasepuur!

DR ROCK - puurid väga kõvale pinnasele ja kivile.

DR seeria puuridel on spetsiaalsed pöörlevad kivimi puurimise terad. Puuri pehmest purustatavast kivist kuni väga kõva kivimini. Kivimite puhul annab muidugi parema tulemuse juhtmasina suurem kaal ja võimsus. Kogu puuri disain on teistest erinev. Võimaldab puuritava materjali paremat eemaldamist, puuri paremat jahutamist ja terade visuaalset kontrolli. Jätab väga korraliku servaga augu.