Remu sõelumiskoppadel on pikk ajalugu alates kaheksakümnendate aastate lõpust. Viimased mudelid on läbi teinud põhjalikud uuendused ja arengu. Kliendikeskne, tagasisidel põhinev arendusprotsess hoiab meid kursis turu nõudlusega ja tagab pideva toodete täiustamise ja valmisoleku vastata turu ootustele. Nüüd on Remu valikusse lisandunud purustuskopp, mis on sobiv töövahend ehituses, lammutuses, tee -ehituses ja jäätmekäitluses.

REMU CR 1100
purustuskopp
Ehitusmaterjalide taaskasutuse uus tase!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:
Email again:
REMU CR 1100 uus purustuskopp pakub tõhusat viisi vähendada segatud lammutusjäätmete mahtu nagu betoon, plaadid, kipsplaat, puit, plastik, asfalt jne. Kopa töö põhineb pöörleval purustustrumlil, mis pakub silmapaistvat tulemust, kui töödeldava materjali kõvadus on alla 25 Mpa. Kopa maht on 1 m3 ja ühe täie töötlemine võtab aega umbes 1,5 minutit.
Purustuskopp CR1100 purustab kõiki materjalid, mis lähevad ringlusse, nagu asfalt, puidujäätmed ja muud lammutusjäätmed. Kopaga ei saa purustada ainult kõrge tugevusega betooni ja kõvasid kivimeid nagu graniit.
Tellised ja katusekivid - Purustage kõik savitellised, katusekivid ja muud ehituskivid, ning taaskasutage võimalusel kohapeal, et minimeerida transpordikulusid ja prügilasse saadetava materjali kogust.
Taaskasutage asfalti - Vähendage loodusele avalduvat mõju, hoides materjale ringluses. Purustatud asfalti, saab kasutada sillutuskivide, kõnniteede või sõiduteede aluskihina või täitematerjalina.
Puidujäätmed - Vähendage puidujäätmete suurust, purustades neid ja kasutades biokütusena.