Remu sõelumiskoppadel on pikk ajalugu alates kaheksakümnendate aastate lõpust. Viimased mudelid on läbi teinud põhjalikud uuendused ja arengu. Kliendikeskne, tagasisidel põhinev arendusprotsess hoiab meid kursis turu nõudlusega ja tagab pideva toodete täiustamise ja valmisoleku vastata turu ootustele. Remu koppasid saab kasutada laadurite, teleskooplaadurite, ekskavaatorite ja traktorite haakes. Laadurid tõstega alates 1t ja ekskavaatorid alates 3 tonnist. Tootevalikus on saadaval kõik enimlevinud kinnitused! 
Vaata siit sõelkoppade tehnilisi andmeid:
EL2085EE3220             
EP3150EE4220               
EP4150EP4290     
EP4160    
REMU sõelumistehnika kataloog

REMU sõelkopad

Sõelkopad on soodsama hinnaga ja odavamate opereerimiskuludega, kui sõelumisjaamad. 
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST:
Email again:
Mida saab sõelumiskopaga töödelda? Pinnase ettevalmistamine, mulla ja täitepinnase sõelumine, kompostimine ja ehitusmaterjalide ringlussevõtt on sõelkoppade kõige levinumad rakendused. Saadud sõelutud fraktsiooni võib liigitada puhtaks ja kvaliteetseks pinnaseks, mis ei sisalda liiga suuri kive ja muid osiseid. Koppasid saab kasutada ka materjalide nagu liiva, savi ja komposti segamiseks, et saavutada soovitud vajalik konsistents konkreetses kasutuses.
Orgaaniliste jäätmete ja turba käitlus - Sõelkoppadega saab töödelda erinevaid orgaanilisi materjale. Kõrval oleval pildil kasutatakse koppa Hispaanias biomassi sõelumiseks ja purustamiseks, mis on oliiviõli tootmisprotsessi jäätmevoog. Materjal pildil: tööstusjäätmete voog, sealhulgas puuviljakivid, pulgad ja lehed, puujuured jne. Eesmärk: purustada ja sõeluda materjal biomassi katelde toitmiseks.
Kopa mudel: EE4290 Tera mudel: 4304 Tera paksus ja vahekaugus: 16mm /24mm
Kasvatusmulla, liiva, pinnase sõelumine - Pinnase ettevalmistamine sõelumiskoppadega on põhjamaades juba ammu levinud ja ka muudes piirkondades üha sagedasem. USAs on tunnustatud ka materjalide töötlemise eeliseid kohapeal nende transportimise asemel, toru- ja kaabliliinide ehituses. NB! Sõelutud materjalid tagavad materjalide fraktsioonile antud parameetrite rangeimad nõuded! Kasvumulla tootmine on üks levinumaid koppade rakendusi. REMU sõelte konstruktsioon aitab mullast eraldada kive, puupulki, taimejuuri ja muid soovimatuid osakesi. Lisaks terad peenestavad ka materjali tükke. Materjal pildil: erinev pinnas, liiv, muld, kruus jne. Eesmärk: Eraldada kivid, oksad ning muud ülegabariidilised osakesed, et valmistada maastikukujunduseks kattemuld. Maksimaalne osakeste suurus 28 mm
Kopa mudel: EX 140 Tera mudel: 2001 Tera paksus ja vahe: 16mm/34mm
Komposti õhutamine ja segamine - Orgaaniliste jäätmete segamine ja õhutamine kiirendab kompostimisprotsessi. Agressiivsemad terad, näiteks sõelumis-purustusterad, lõhuvad materjali protsessi katalüüsimiseks väiksemateks osakesteks. Koostis võib varieeruda väga niiskest kuivaks, olenevalt materjali tüübist ja kompostimisprotsessi keerukusest. Protsessi varases staadiumis saab osakeste peenestamiseks ja materjali õhutamiseks kasutada koppa, millel on terade vahel väga suured vahed, samas kui protsessi lõpus saab komposti sõeluda, kasutades koppa, millel on kitsas teravahe sõelumisterade vahel. Eraldades allesjäänud ülegabariidilised osakesed lõpptootest. Sõelumiskopp on kompaktne ja seda on lihtne igasse kompostimisjaama tuua. Pildil materjal: kuivatatud ja kompostitud reoveesete Eesmärk: Eemaldada kompostitud materjalist liiga suured osakesed Kopa mudel: EP 4150
Ehitussjäätmete taaskasutus - Lammutusjäätmete kohapealne töötlemine vähendab oluliselt prügilasse saadetava materjali hulka. Eesmärk: eraldada ülisuured osakesed ja valmistada materjal ette kohapealseks taaskasutamiseks
Kopa mudel: EP 4150 Tera mudel: 4304 Tera paksus ja vahekaugus: 16mm/24mm
Kipsi töötlemine - Kipsplaadi taaskasutus nõuab sageli materjali purustamist väga peene fraktsioonini. USA-s Washingtonis purustatakse kips REMU XO2150 kombikopaga, mis on varustatus sõelumis-purustus teramooduliga. Purustatud materjali kasutatakse seejärel põllumajanduses mulla lisandina. Eesmärk: purustada ringlussevõetud kipsplaat edasiseks kasutamiseks Kopa mudel: XO2150 koos SC -mooduliga Tera mudel: 2304 Tera paksus ja vahe: 10 mm/ 20 mm
Pinnase stabiliseerimine - Pinnase omadusi saab tehnilistele nõuetele vastavaks muuta, lisades stabiliseerivaid aineid, näiteks tuhka, lubjatuhka, tsementi või muid stabilisaatoreid. REMU sõelkoppade abil saab stabiliseerida pinnast kohapeal, segades pinnasesse just selles kohas vajaliku koguse stabilisaatorit.
Küsimused, mida ikka ja jälle küsitakse
Kui palju materjali saab koppa laadida?
 REMU sõelumiskopa saab servani täis laadida, mis annab teile iga kopatäiega rohkem mahtuvust. Teada on, et trummel tüüpi sõelkoppasid saab täita ainult ca 1/3 kopa mahust. Kui suur on toodang tunnis? Ühe kopatäie töötlemiseks normaal tingimustes kulub umbes üks minut. See hõlmab tervet töötlemistsüklit, alustades kopa täis laadimisest, kuni sõelumisest ja tühjendamisest. Sõltuvalt kopa suurusest on tootlikkus 10 m³/h - 250 m³/h tunnis! Loomulikult mõjutab tootlikkust kasuttatavate sõelte tüüp ja tihedus. Sõelutava materjali iseloom. Kas materjal on märg või kuiv jne
Missugused on sõelumiskopa tegevuskulud?
 Üks operaator, üks ekskavaator või laadur ja sõelumiskopp on võrreldamatult soodsam komplekt, võrreldes sellega, mis kulub sõelumisjaama käigus hoidmiseks. Investeerides sõelumiskoppa säästate investeerimiskuludelt, tegevuskuludelt, samuti kütuse-, hooldus- ja seadmete transpordikuludelt
Mõned kopad on odavamad kui REMU kopad, miks see nii on?
 Usaldusväärne ja vastupidav konstruktsioon hoiab REMU kopa töökorras, säästes aega ja raha, nii kasutamisel kui hooldamisel. Võllid on valmistatud kõrgeima kvaliteediga(HARDOX) terasest, mis annab pikima võimaliku kasutusea. Palju pikema kui teistel koppadel, millel tööorganid on plastist või kummist, või mis kasutavad oluliselt madalama kvaliteediga terast.
Miks on Remu sõelumiskoppasid nii palju mudeleid?
 Lai mudelivalik ja professionaalne müügimeeskond aitavad tagada, et saate oma masinale, töödeldavale materjalile ja lõpptulemusele sobivaima sõelumiskopa ja kopale parimate sõelumisvõllide konfiguratsiooni.
Kas sõelumiskoppa on keeruline kasutada?
 Kopaga töötamist on väga lihtne õppida. Pakume kasutusjuhendit koos juhistega kopa õigeks kasutamiseks. Vajadusel tuleme kohapeale ja juhendame.
Miks valida sõelumisjaama asemel sõelumiskopp?
 Kui võrrelda suuremaid sõelumisseadmeid väiksemate või keskmise suurusega kopaga, siis töötlevad mõned sõelumisjaamad tunnis rohkem materjali kui sõelumiskopad. Sõelumisjaam vajab aga selle toimimiseks lisaks rataslaadurit või ekskavaatorit. Ja kui kasutate kahte masinat, siis vahel vajate lisaks ka teist operaatorit. Paljudel juhtudel on sõelkopa õige mudeli tunnitoodang sama, mis sõelumisjaamal! Esialgse investeeringu suurus ja tegevuskulud on aga vaid murdosa sõelumisjamast. Õigeks otstarbeks valitud sõelkopaga võimalik toota kuni 250 m3 materjali tunnis!
Millist hooldust vajab sõelumiskopp?
 Põhihooldust või isegi sõelumisvõllide vahetust on lihtne teha igas töökojas. Igapäevane hooldus seisneb laagrite ja veoketi määrimises. Meie müügispetsialistid pakub üksikasjalikke juhiseid kõigi vajalike hoolduste kohta.
Sõelumisvõllide disain.
Sõelumisvõllid võib jagada kahte rühma: Sõelumisteradega võllid on tõeliselt õrnad materjalidele, lõhkumata suuri osakesi, vältides nende sattumist sõelutud tootesse. Agressiivsed lõiketerad on mõeldud selliste materjalide nagu klaas, katusekivid, juuretükid, turvas jne. hakkimiseks ja purustamiseks.
Kuidas sõelkopp töötab?
REMU sõelkoppadel on 2 kuni 4 sõelumisvõlli, mida käitavad hüdromootorid. Võllide pöörlemine ja võllile kinnitatud terade hoolikalt disainitud kuju loovad liikumise, mis eraldab tõhusalt jämedama fraktsiooni peenest materjalist, mis kukub läbi sõelkopa. Võllide tekitatava üles -alla liikumise tõttu on isegi niisket materjali võimalik edukalt sõeluda, mis on väga keeruline vibreerivate või pöörlevate sõelkoppadega. Koppadele saab lisaks paigaldada nn vastuterasid materjalide peenestamiseks ja puhastus vaheterasid võllide puhtana ja tootlikkuse suurena hoidmiseks. Valikus on väga erinevad tihedusega sõelumisvõllid.